YND İnşaat & Haritacılık Hakkında.

Kültürümüzde, bir çizgiyle başlar her şey… Mükemmel forma kavuşmak için bilim, birikim, teknik ve sanat noktalarından ilerleyerek kusursuz bir akışla bütüne ulaşır. Her yeni tecrübeyle kuvvetlenen bu kültür, kurumun imzasını taşıyan tüm projelere nüfuz eder.

Ortaya çıkan her işte, en küçük ekiplerden en kalabalık birimlere kadar birbirine güvenle bağlı, kurumun felsefesiyle yaşayan, yetenekli ve değerli insanların dokunuşlarına rastlanır.

Faaliyetlerimiz

Firmamız Haritacılık ve inşaat ilkeleri doğrultusunda, zamanında ve doğru mühendislik bilgisi üreterek kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen şirketimiz, ilke ve kalitesinden taviz vermeden “Harita ve inşaat Mühendisliği” alanındaki faaliyetlerine devam etmektedir.

Harita, İnşaat ve bilgi sistemlerindeki teknolojik gelişme ve yenilikleri bünyesine katan şirketimiz başarılı ve donanımlı teknik kadrosu ile kamu kuruluşları ve özel sektör arasındaki entegrasyonu sağlamaktadır.

Yeni iş sahalarının yaratılması konusunda da bağlı bulunduğu Harita ve İnşaat Mühendisleri Odası ile koordineli çalışmalar yaparak sektörüne her türlü desteği vermektedir.

Çalıştığımız özel ve tüzel kişilerin, kurum ve kuruluşların, ortaklarımızın, çalışanlarımızın ve çalıştığımız toplumun takdirlerini kazanarak yaptığımız işleri en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Uluslararası platformda onlarca ülke ve projelerdeki almış olduğumuz eğitim ve tecrübelerimiz firmamız ile yeni projelere yansıtmayı hedeflemekteyiz.

Firmamız tüm iş süreçlerinde iş etiği doğrultusunda hareket ederek güvenilir, dürüst, tutarlı ve adil olmayı benimsemiştir. Kaliteden ödün verilemez. Yapılan iş, yapılabilecek en iyi şekilde gerçekleştirilir.

Misyonumuz & vizyonumuz

Mimarlık ve mühendisliğin eskizlerden nihai oluşuma kadar yekpare işleyişi, projelerin yapısal bütünlüğün yanı sıra spesifik işlevlere sahip olmasını da sağlıyor.

Bu sayede anıtsal yapılardan hastanelere, arıtma tesislerinden hava alanlarına kadar çok geniş ölçekte projeler, tamamen işler halde hayata geçiyor YND inşaat başarısı yalnızca yüksek mühendislik teknikleri uygulamak ve etkileyici mimari yapılar inşa etmekle sınırlı değil.

Projeleri özgün tasarım ayrıntıları, kendine has temaları ve üst kalite servis donanımlarıyla öne çıkıyor. 

Bizim için ‘insan’ en değerli varlıktır. Ulusal ve uluslararası iş süreçlerinde cinsiyet, dil, din, ırk ve siyasi görüş ayrılığı gözetilemez. Evrensel insan haklarına aykırı yaklaşımlar kabul edilemez.

İNSAN KAYNAKLARI

YND İnşaat, mevcut personeli ve kurumsal olma yönündeki yapısı ile faaliyet gösterdiği sektörlerde ve ülkelerde her zaman çağdaş, öncü, saygın ve güvenilir bir kuruluş olmayı hedeflemiştir.

Deneyimli ve donanımlı personelinin yanı sıra YND İnşaat, her sene çok sayıda mezuna da geniş bir yelpazede iş imkânı ve kariyer fırsatı sunmaktadır.
YND İnşaat, “En değerli kaynağımız: İNSAN” politikasını her kademede benimsemiş yönetim kadrosuyla, çalışanlarına sağladığı sosyal, sağlıklı ve modern çalışma ortamıyla, uzun vadeli ve aile sıcaklığında çalışmak isteyenlerin özellikle tercih ettiği bir firmadır.

YND İnşaat Ailesi’nde çalışanların, gerek yürütmekte oldukları görevlerde, gerekse kariyer planlarındaki başarılarının ve verimliliklerinin arttırılmasına yönelik mesleki ve kişisel eğitim olanaklarının yaratılması ilk ve temel yaklaşımdır.